Reklama

Kierowca na szóstkę!

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie zbierane będą zgłoszenia do konkursu "Kierowca na szóstkę", w którym do wygrania jest 200 kursów doskonalenia techniki jazdy w Szkole Jazdy Renault. Chcesz doświadczyć ekstremalnej jazdy w bezpiecznych warunkach? Musisz się spieszyć!

Błąd człowieka jest przyczyną aż 80% wszystkich wypadków. Konkurs "Kierowca na szóstkę" daje szansę na wygranie bezpłatnego szkolenia w pierwszej na świecie markowej szkole doskonalenia techniki jazdy Renault w Sochaczewie pod Warszawą. Szkolenie umożliwi zwycięzcom doświadczenie trudnych sytuacji drogowych w warunkach bezpiecznych i będzie się składało z takich elementów jak: kierowanie samochodem w warunkach ekstremalnych, opanowanie podsterowności i nadsterowności, hamowanie w różnych warunkach i na nawierzchniach o zróżnicowanej przyczepności, techniki omijania przeszkody na drodze, jazda szosowa (przejazdy po krętej drodze).

Reklama

Przystąpienie do konkursu "Kierowca na szóstkę" jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić kupon zgłoszeniowy i test socjologiczny, które znajdują się na stronie internetowej www.kierowcanaszostke.com.pl. Zwycięzcami zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie "Jak, Twoim zdaniem, można zapobiegać wypadkom dyskotekowym?". Termin nadsyłania zgłoszeń mija 14 czerwca 2004 (decyduje data stempla pocztowego).

Konkurs jest prowadzony w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Kierowca na szóstkę", która jest skierowana do młodych kierowców. Tematem przewodnim tegorocznej akcji są

wypadki dyskotekowe. Poza konkursem, w skład akcji wchodzą: prekursorski Program Dyskoteka mający na celu uświadomienie młodym ludziom niebezpieczeństw związanych z prowadzeniem samochodu po spożyciu alkoholu i umożliwienie im bezpiecznego powrotu do domu z dyskotek; a także ogólnopolskie badanie internetowe "Co Ty wiesz o pijanych kierowcach?" prowadzone w serwisie internetowym akcji: www.kierowcanaszostke.com.pl.

Akcja potrwa do końca września.

Zobacz ostatnie wydanie naszego biuletynu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | techniki | kierowca

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy