Reklama

W Lublinie cię nie odholują

Miał być w grudniu, nie było. Później w styczniu - też nie było. W marcu obiecano, że na pewno w ciągu dwóch, trzech tygodni. Prawie połowa maja i wciąż nie ma. Mowa o przetargu na odholowywanie źle zaparkowanych samochodów w Lublinie.

Urzędnicy od blisko pół roku nie mogą go ogłosić. Straż Miejska ma związane ręce. Żeby odholować auto, o pomoc musi prosić policję.

Dlaczego tak długo nie można ogłosić wydawało by się prostego przetargu? Tego chyba nie wie nikt.

- Rzeczy są najwyraźniej bardziej skomplikowane, niż by się mogło wydawać - mówi Mirosław Kalinowski z biura prasowego ratusza. - Mogę jedynie potwierdzić, że rzeczywiście przetarg nie został ogłoszony. Według mojej wiedzy, tak jak rozmawialiśmy pod koniec marca przetarg miał być ogłoszony w ciągu dwóch-trzech tygodni - przyznaje Kalinowski. To wynikało z deklaracji urzędników z merytorycznego wydziału. Nie chcę składać, żadnych deklaracji.

Reklama

Reporter RMF Krzysztof Kot osobiście zapytał o przetarg prezydenta Lublina Adama Wasilewskiego.

- Nie jest ogłoszony? Zorientuję się w sytuacji. Jeśli nie ma obiektywnych przesłanek dla których wszystko się opóźniło, to niestety możemy mieć do czynienia z nieporadnością urzędników. Dziękuję Panu za ten sygnał. Sprawdzę, dlaczego tak się stało - zapewnił prezydent Adam Wasilewski.

A kiedy przetarg? Widząc tempo prac miejmy nadzieję, że w tym roku.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: przetarg | Lublin | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje