Reklama

Piłkarze ukradli B-2

Niecodzienną interwencję musieli podjąć policjanci z Białej Podlaskiej.

Dzisiaj w nocy funkcjonariusze zatrzymali trzech piłkarzy lokalnego klubu. Idący ulicą mężczyźni nieśli znak drogowy B-2. Jak się okazało wszyscy byli pijani. Za wykroczenie grożą im mandaty w wys. 400 zł.

O 2.35 patrolujący ulice miasta policjanci zobaczyli trzech mężczyzn niosących znak drogowy "Zakaz wjazdu". Na widok radiowozu jeden z idących odrzucił jednak znak za płot pobliskiej posesji.

Jak się okazało znak informujący o kierunku ruchu był potrzebny piłkarzom lokalnego klubu. Zawodnicy byli pijany. Tylko 22-latek miał poniżej jednego promila alkoholu we krwi. Dwaj jego młodsi koledzy znacznie przekroczyli tą liczbę.

Reklama

Jak ustalili policjanci znak został zdemontowany z ul. Zgoda.

Mężczyźni nie przyznali się do jego dewastacji. Dzisiaj wszyscy zostali wezwani do Komendy celem złożenia wyjaśnień

Policja
Dowiedz się więcej na temat: pilkarze | znak | policja | b-2

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy