Reklama

Lepiej nie zdradzaj żony!

Do pięciu lat więzienia grozi żonie, która przebiła w służbowym aucie męża opony i porysowała karoserię.

Zdarzenie nagrały w zachodniopomorskim Goleniowie kamery osiedlowego monitoringu. Właściciel samochodu rozpoznał na filmie swoją żonę.

Oficer prasowy goleniowskiej policji Wisław Ziemba powiedział, że na komisariat zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że jego służbowe audi A4 ma przebite opony i zniszczoną karoserię. Ocenił swoje straty na kwotę 5,5 tys. zł.

Jak się okazało osiedle, na którym mieszka poszkodowany, jest monitorowane, także garaże i ich okolice. Po odczytaniu zapisu monitoringu okazało się, że całe zdarzenie doskonale się nagrało.

Reklama

Na filmie widać, jak po północy kobieta podchodzi do zaparkowanego pojazdu, sprawdziła z kilku stron czy nikt jej nie obserwuje, wyciąga ostre narzędzie i przebija trzy opony w aucie, a także rysuje z obu stron karoserię.

Poszkodowany po obejrzeniu nagrania rozpoznał swoją żonę. Jak powiedział żona, z którą od kilku miesięcy jest w separacji, zrobiła to "pewnie z zazdrości".

Mężczyzna złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, a także wniosek o ściganie żony. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: kara więzienia | zdarzenie | opony | żona

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy