Reklama

Ktoś nie polubił BMW?

O samochodach BMW można mieć różne zdanie, ale z jednym trzeba się zgodzić - wywołują one emocje.

Niestety, często - skrajne. Od uwielbienia aż po nienawiść. Przekonujemy się o tym nawet w redakcji, gdy po każdym wypadku z udziałem samochodu tej marki dostajemy maile, niemalże z pogróżkami, że powinniśmy skończyć z oczernianiem BMW. Tak jak by to była nasza wina, że te samochody naprawdę często uczestniczą w tragicznych wypadkach...

Z kierowcami BMW wiążą się również stereotypy. Ludowa prawda głosi, że samochodami tymi jeżdżą dresy, łysi i w ogóle szemrany element, z którym lepiej nie zadzierać.

Stereotyp, jak to stereotyp, z rzeczywistością nie ma wiele wspólnego. A jednak stawki ubezpieczeniowe na samochody BMW są wyższe od przeciętnej i jak pokazują zdjęcia obok - nie bezpodstawnie.

Reklama

Nie wiemy, czy podpalenia dokonał zazdrosny o żonę zdradzony mąż czy też zazdrosny o samochód sąsiad. Nie wiemy również , czy też zazdrość nie miała tu nic do rzeczy, a były to zwykłe gangsterskie porachunki (a raczej: ostrzeżenie).

Wiemy natomiast, że z niemal nowego BMW serii 5 pozostały żałosne zgliszcza. I jako fanom motoryzacji, jest nam zwyczajnie żal...

Oceń swoje BMW. Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: BMW

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy