Reklama

Dziewczyny lubią się bawić

Honda przeprowadziła specjalną ankietę wśród młodych, samotnych kobiet z pytaniem czego oczekują od życia. Odpowiedzi naszkicowały obraz współczesnej dziewczyny, która szuka zabawy, zgodnego i atrakcyjnego partnera na długi, poważny związek i możliwości do tworzenia muzyki. Ankieta miała posłużyć przedstawicielom Hondy jako wskazówka, czego młoda kobieta może oczekiwać po samochodzie dla siebie.

67% ankietowanych kobiet odpowiedziało, że wolałoby uprawiać seks w samochodzie, niż być z natury nieśmiałą i zagubioną. 53% chciałoby pojechać na romantyczną podróż samochodem wraz ze swoim ukochanym, zamiast na wycieczkę z Robbiem Williamsem. 87% uznało samochód jako ważną część ich życia. Natomiast 63% powiedziało, że muzyka w samochodzie jest niesamowicie istotna, podobnie jak okulary przeciwsłoneczne, telefon komórkowy i makijaż.

28% przyznało się do tego, że oddały się już namiętności w samochodzie. Naukowcy zapewniają, że wyniki ankiety wcale nie są rewolucyjne. Są one jedynie wynikiem postępującego przekonania do wolności i swobody zachowań. Teraz więcej kobiet ma odwagę przyznać się do swoich pragnień i czynów. Wychodzi w ten sposób prawdziwa natura kobiet, które są bardziej rozrywkowe od mężczyzn.

Reklama

Czy wyniki ankiety są według Ciebie miarodajne? Może uważasz, że jednak "bardziej rozrywkowi" są mężczyźni? 25% ankietowanych kobiet przyznało, że uprawiało seks w samochodzie. Jaki według Ciebie procent mężczyzn oddawało się takiej namiętności? Ty także to robiłeś? W jakim samochodzie? Bo chyba nie w "maluchu"? Jeżeli masz ochotę porozmawiać na ten temat odwiedź nasze FORUM.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks w samochodzie | Lubień | młoda kobieta | dziewczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy