Reklama

Poduszka i prędkość

Poduszka powietrzna w samochodzie stosowana jest już prawie od 30 lat. Po raz pierwszy znalazła się w chevrolecie impala. Był rok 1973. Od tamtego czasu urządzenie jest wciąż modyfikowane i wciąż ulepszane.

Przez kilkanaście lat swojej obecności air bag uratował wiele ludzkich istnień. Ale trzeba pamiętać, że poduszka nie zawsze zapewnia bezpieczeństwo.

Na zdjęciu prezentujemy rozbitego mercedesa po czołowym zderzenia. Wypadek miał miejsce wczoraj na północ od Budapesztu. Zginęło w nim 6 osób a dwie zostały ranne. Mercedes był naszpikowany poduszkami... ale jechał po prostu za szybko.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: poduszka powietrzna | prędkość | poduszka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy