Reklama

Omiń korki i utrudnienia!

Zepsuła się pogoda i natychmiast dało się to zauważyć na drogach. W wielu rejonach Polski kierowcy nie radzili sobie z trudnymi warunkami i mokrą jezdnią, co owocowało, niestety często tragicznymi, wypadkami.

A wypadek oznacza konieczność zamknięcia drogi i często wielokilometrowe korki. Co zrobić, by uniknąć takich sytuacji? Jest na to sposób.

Najświeższe informacje o remontach, wypadkach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie "Na drogach". Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. Wybierając się w podróż możesz skorzystać z kilku opcji, pozwalających na m.in.: kalkulację czasu jej trwania, wybór typu dróg, którymi planujesz się poruszać (trasa najszybsza lub najkrótsza), uwzględnienie zamiaru przejazdu autostradą, drogą płatną czy przeprawą promową.

Dodatkowo, posługując się opcją wyszukania lokalizacji i adresów, możesz uzyskać informację o umiejscowionych wzdłuż planowanej trasy punktach użyteczności publicznej, hotelach, stacjach benzynowych czy parkingach.

Reklama

Zasoby serwisu Map24.interia.pl, który powstał we współpracy z niemieckim Map24 są oferowane użytkownikom INTERIA.PL za darmo, w każdym miejscu, gdzie mają dostęp do Internetu. W ramach usług bezpłatnych internauci mogą też przesyłać pocztą elektroniczną linki do wyników wyszukiwania w postaci map czy planów podróży.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: utrudnienia | korki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje