Reklama

Do naprawy - Honda

Trwa czarna seria usterek prześladujących producentów smochodów. Kolejną firmą, która wzywa posiadaczy aut do serwisów jest Honda. W pojazdach tej marki wykryto bowiem wadliwe części silnika i sprzętu audio.

Trwa czarna seria usterek prześladujących producentów smochodów. Kolejną firmą, która wzywa posiadaczy aut do serwisów jest Honda.

Po Peugeocie, Volvo, Fordzie i Mercedesie przyszła kolej na Hondę. W samochodach tej marki wykryto usterki układów napędowych i sprzętu audio.

Japoński minister transportu poinformował wczoraj, że Honda Motor Co. Wezwie do serwisów 556 924 pojazdów, łącznie z tak popularnymi modelami, jak Accord i Odyssey, w celu usunięcia wykrytych usterek.

Jak poinformował nas przedstawiciel Hondy w Polsce, na naszym rynku nie pojawiły się sygnały o wspomnianych usterkach, jednak kwestia ta jest na bieżąco kontrolowana.

Reklama

Odyssey jest u nas samochodem na tyle egzotycznym, że problem, nawet gdyby miał miejsce, wystąpi w niewielkiej liczbie aut. Natomiast Honda Accord występuje w bardzo wielu wersjach (europejska, amerykańska...), dlatego ciężko jest stwierdzić, które samochody mogą być ewentualnie wadliwe.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Audio | naprawy | Honda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy