Reklama

Toyota CCX dla młodzieży

Toyota nazwała swój najnowszy prototyp wystawiony na trwającym właśnie salonie samochodowym w Detroit pojazdem wielofunkcyjnym. Tak naprawdę jednak nikt w japońskim koncernie nie zna jeszcze zadań jakie ma spełniać pojazd nazwany CCX. Wiadomo jedno, będzie to samochód kierowany do ludzi młodych. Projekt samochodu powstał we Włoszech i zdaniem przedstawicieli Toyoty idealnie trafi w gusta przyszłościowej młodzieży.

Pojazd będzie napędzany czterocylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 2,4 litra, który dostarczyć ma podróżującym mocnych wrażeń. Współpracować z nim będzie czterostopniowa automatyczna skrzynia biegów. We wnętrzu Toyoty CCX znajdziemy przede wszystkim wiele światła. Podwójny szyberdach, stwarza atmosferę bliską kabrioletowi. Materiały pokrywające siedzenia i wodoodporną podłogę zostały dobrane tak, by zapewniały wytrzymałość i długowieczność w użytkowaniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: automatyczna skrzynia biegów | W.E. | Pojazd

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy