Reklama

Nowy, mały SUV od Mazdy

Chociaż w Detroit wciąż trwa jeszcze największy w Stanach salon motoryzacyjny, producenci już myślą o kolejnej tego typu imprezie. Za nieco ponad dwa miesiące, w Europie rozpocznie się salon genewski, który jest absolutnie obowiązkowym punktem kalendarza każdej liczącej się marki.

Producenci zaczynają już przedstawiać pierwsze informacje dotyczące samochodów, które będzie można podziwiać w genewskich halach. Jednym z nich będzie nowy koncepcyjny SUV od Mazdy - model minagi.

Japoński producent zaprezentował właśnie pierwsze oficjalne wizualizacje auta. Samochód, który zaprojektowano zgodnie z obecną "emocjonalną" linią stylistyczną Mazdy - KODO design - może się podobać. Wiele wskazuje na to, że koncepcyjne minagi stanie się wkrótce produkcyjnym CX5, który uzupełni obecną linię modelową CX7 i CX9. Głównymi rywalami rynkowymi pojazdu miałyby być audi A5 i volkswagen tiguan.

Reklama

Na oficjalne potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jednak poczekać do marca.

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: salon motoryzacyjny | SUV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy