Reklama

Muse zamiast Cuore

Daihatsu postanowiło odświeżyć swoją ofertę małych samochodów i zastąpić wysłużony już model Cuore nowym pojazdem. Na salonie samochodowym w Tokio pojawił się prototyp japońskiego producenta, który w niedalekiej przyszłości ma trafić do produkcji i reprezentować Daihatsu w segmencie najmniejszych samochodów. Muse jest dwubryłowym pojazdem z 15-calowymi kołami, wyraźnie zarysowanymi nadkolami i nisko umieszczoną podłogą. Zwinność auta, dużo przestrzeni w jego wnętrzu i bogate, luksusowe wyposażenie to główne atuty, dla których klienci mają decydować się na zakup Daihatsu Muse.

Co ciekawe Japończycy zdecydowali się wyposażyć Muse w sposób bardzo efektowny i bogaty, typowy raczej dla aut z wyższego segmentu. Znajdziemy w nim skórzane obicia, system automatycznego otwierania drzwi - bez użycia kluczyka, elektroniczną pamięć ustawiającą siedzenia, czy aluminiowe klamki drzwi. Cena samochodu zapowiada się zatem na nie najniższą. Producent jest jednak przekonany, że właśnie takiego samochodu oczekują przedsiębiorcy mieszkający w dużych aglomeracjach miejskich.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Daihatsu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy