Reklama

Koncepcyjne lexusy LF-S i LF-X

Już niebawem, 25 października rozpoczyna się najważniejszy dla japońskich producentów samochodów salon motoryzacyjny w Tokio. Impreza będzie okazją do zaprezentowania nowych modeli produkcyjnych oraz prototypów. W tej drugiej grupie ważną rolę odegrają zapewne dwa koncepcyjne auta Lexusa - LF-S i LF-X.

Pierwszy z nich to sedan przyszłości (LF-S - Lexus Future-Sedan), drugim zaś jest wielofunkcyjny SUV o sportowych cechach (LF-X - Lexus Future-Crossover). Oba pojazdy będzie można podziwiać do końca targów, czyli do 5 listopada.

LF-S to 5-osobowy pojazd o wymiarach 4910/1895/1345 mm (długość/szerokość/wysokość), który podkreśla "luksusowość" marki Lexus. Auto wyposażono w benzynowy silnik V8, który napędza wszystkie koła w układzie 4WD.

LF-X jest natomiast wielofunkcyjnym samochodem typu SUV o mocno zaznaczonych sportowych cechach. Na pokładzie nadwozia o wymiarach 4935/1985/1645 mm (długość/szerokość/wysokość) może zasiąść 6 osób. Do napędu tego auta posłuży 4,3-litrowy silnik benzynowy V8 wprowadzający w ruch cztery koła (4WD).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: salon motoryzacyjny | Auta | Lexus

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy