Reklama

Kia GT4 Stinger. Koreański sportowiec

Salon samochodowy w Detroit to najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie początku roku. Nic dziwnego, że producenci samochodów mocno szykują się na tę imprezę.

Kia, która od dłuższego czasu bardzo poważnie traktuje rynek amerykański, pokaże w Detroit prototyp sportowego pojazdu na nazwie GT4 Stinger.

Samochód posiada nadwozie typu coupe 2+2 i napędzany jest silnikiem benzynowym o mocy dwóch litrów, który dzięki doładowaniu generuje 315 KM.

Moment obrotowy przenoszony jest na koła tylnej osi. Prototyp posiada oświetlenie ledowe oraz osadzony został na kołach o średnicy 20 cali.

Salon w Detroit rozpoczyna się 13 stycznia i wówczas poznamy więcej informacji na temat Kii GT4 Stinger.

Reklama

PRZEGLĄD ROKU 2013, CZYLI OD A, JAK "ANGLIKI", DO Ż, JAK "ŻABY".

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy