Reklama

Sportage z nowym dieslem

Kia Motors wprowadziła właśnie do sprzedaży Sportage z całkowicie nowym silnikiem diesla. Jest to 2 litrowa jednostka, której moc maksymalna wynosi 140 KM przy 4000 obr/min, a moment obrotowy 305 Nm przy 2000 obr/min.

Samochód oferowany jest po raz pierwszy z 6 biegową, mechaniczną skrzynią biegów. Zużycie paliwa w Sportage wyposażonym w ten silnik wynosi w cyklu mieszanym 7,1 litra na 100 km.

Dotychczas klienci decydując się na zakup Sportage mogli wybierać pomiędzy 2.0 litrowym silnikiem diesla o mocy 112 KM a 2.0 litrowym, 16-zaworowym silnikiem benzynowym o mocy 142 KM wyposażonym w system zmiennych faz rozrządu – CVVT (continuously variable valve timing). Teraz do gamy dołączył 140 konny silnik wysokoprężny.

Ceny Sportage z nowym silnikiem zaczynają się od 103 900 złotych.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: obr | moment obrotowy

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy