Reklama

Smart dla smakoszy

Zaledwie 250 egzemplarzy specjalnej wersji smarta "starblue" pojawi się już niebawem w sprzedaży na rynkach Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii.

W limitowanej edycji znajdzie się model cabrio w kolorze niebieskim metalicznym ze srebrnymi wykończeniami klatki bezpieczeństwa. Smart edition starblue oparty został na sportowej opcji wyposażenia "pulse", a do jego napędu posłuży 61-konny (45 kW) silnik benzynowy.

Z zewnątrz wersja starblue różni się od seryjnej przede wszystkim kolorem dachu - jest to barwa ciemno niebieska, zamiast stosowanej do tej pory - czarnej. Wewnątrz znaleźć można kolejne nowości: skórzane obicie kierownicy oraz dźwigni zmiany biegów, system klimatyzacji uwzględniający temperaturę na zewnątrz pojazdu, zegar, obrotomierz oraz system nagłośnieniowy z odtwarzaczem CD. Smart edition starblue wyposażony będzie ponadto w 15-calowe, aluminiowe obręcze kół firmy BRABUS z szerokimi oponami o wymiarach 175/55 R15 z przodu i 195/50 R15 z tyłu.

W Niemczech cena smarta w specjalnej edycji wynosi 15,900 euro wliczając w to podatek VAT.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smart

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy