Reklama

Przybędzie ciężarówek!

Kierowcy dużych TIR-ów znów będą musieli płacić za przejazd polskimi autostradami.

W praktyce oznacza to, że chcąc zaoszczędzić na opłatach będą omijali nieliczne polskie autostrady i tak już bardzo zatłoczonymi drogami lokalnymi. "Motor" wyjaśnia, dlaczego tak ma być, czym grozi powrót TIR-ów na wąskie krajowe drogi i ile tak naprawdę wypadków powodują ich kierowcy.

"Motor" prezentuje też pierwsze testy nowego Volkswagena Passata CC oraz kompaktowego SUV-a, Forda Kuga. Poza tym w testach aż457-konny Mercedes C63 AMG, Volvo S80 z najsłabszym, czterocylindrowym silnikiem diesla, a w porównaniu Hyundai i30 i Toyota Auris.

Reklama

Dla zwolenników aut używanych prezentuj sylwetkę Renault Espace trzeciej generacji - pojemnego i wciąż atrakcyjnego minivana, którego dziś można kupić już za kilkanaście tysięcy złotych. W dziale "Porady" znajdziecie informacje, o czym trzeba pamiętać by samodzielnie wymienić przepaloną żarówkę(wbrew pozorom, nie zawsze jest to łatwe zadanie) i jak najlepiej przewieźć na dachu auta dodatkowy bagaż lub rowery.

Poza tym w najnowszym, 18 numerze tygodnika "Motor" jak zawsze wiele ciekawych informacji o wszystkim, co związane jest ze światem motoryzacji. Nowy "Motor" od poniedziałku w kioskach!

tygodnik "Motor"
Dowiedz się więcej na temat: TIR-y | kierowcy | motor

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy