Reklama

Nowy lanos w Poznaniu!

Podczas Poznań Motor Show na stoisku Daewoo prezentowano tylko jedną nowość - koncepcyjnego kalosa, który w przyszłości (?) zastąpić ma lanosa. Niestety koreański koncern nie zdecydował się na pokazanie w stolicy Wielkopolski nowego tico i zmodernizowanego lanosa. A jednak nowy lanos był w Poznaniu. Znaleźliśmy go na ekspozycji poświęconej ... instalacjom gazowym. Zdjęcia z Poznań Motor Show!

Podczas Poznań Motor Show na stoisku Daewoo prezentowano tylko jedną nowość - koncepcyjnego kalosa, który w przyszłości (?) zastąpić ma lanosa. Niestety koreański koncern nie zdecydował się na pokazanie w stolicy Wielkopolski nowego tico i zmodernizowanego lanosa. A jednak nowy lanos był w Poznaniu. Znaleźliśmy go na ekspozycji poświęconej ... instalacjom gazowym.

Nowy lanos sedan przyjechał na targi w Poznaniu z Włoch. Jak widać na zdjęciu nowe daewoo upodobniło się teraz do większego brata - nubiry. Zmieniło się przede wnętrze i tylna cześć nadwozia. Nowy lanos ma teraz duże, trójkątne światła zespolone i inaczej wyprofilowaną klapę bagażnika. Zmiany te sprawiły, że lanos rocznik 2002 jest teraz zdecydowanie ładniejszy.

Reklama

Nieformalna premiera nowego lanosa na Poznań Motor Show została praktycznie niezauważona. Ta prawdziwa, już oficjalna ma odbyć się zaraz po wakacjach.

Zdjęcia z Poznań Motor Show!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje