Reklama

Lifting mazdy CX-7

Nie na salonie samochodowym w Chicago, ale na podobnej imprezie w Ottawie Mazda zaprezentowała model CX-7 po liftingu.

Samochód pokazano w specyfikacji amerykańskiej, ale w ogólnym zarysie daje on pogląd na stylizację samochodu, który będzie sprzedawany w Europie.

Lifting objął przednią i tylną część nadwozia. Zmieniono zderzaki, z przodu pojawił się większy grill. Przeprojektowano również wnętrze, gdzie pojawiły się nowe zegary i środkowy panel z dużym, ponad 4-calowym wyświetlaczem.

Zmiany techniczne objęły m.in. nowy silnik. Do niezmienionej, doładowanej, benzynowej jednostki 2.3 o mocy 260 KM, dołączył wolnossący silnik o pojemności 2.5 l i mocy 170 KM. Obecnie nie wiadomo, czy ta jednostka napędowa trafi również do Europy.

Jak nam powiedziała Magdalena Węglewska z polskiego przedstawicielstwa Mazdy model CX-7 po liftingu trafi do polskich salonów pod koniec roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alex Minsky | lifting

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy