Reklama

Impreza STI sedan

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Subaru. Zgodnie z zapowiedziami Japończycy poszli w końcu po rozum do głowy i na trwającym właśnie salonie w Nowym Jorku zaprezentowali długo wyczekiwaną imprezę STI z nadwoziem typu sedan.

Podobnie, jak wszystkie produkowane do tej pory czterodrzwiowe imprezy, auto nie szokuje stylistyką i trudno powiedzieć, by było nazbyt urodziwie, ale przynajmniej nikt nie zarzuci mu już podobieństwa do daewoo lanosa.

Trzeba jednak przyznać, że styliści wrócili do korzeni. W oczy rzuca się przede wszystkim potężnych rozmiarów skrzydło na tylnej klapie oraz szerokie błotniki. Sportowego pazura dodaje całości duży wlot na masce. Żadnych zmian nie poczyniono natomiast we wnętrzu. Jest ono dokładnie takie samo, jak w przypadku hatchbacka.

Żadnych zmian nie ma również w zakresie napędu. Źródłem mocy jest silnik typu bokser o pojemności 2,5 l, który dzięki doładowaniu dysponuje mocą 305 KM. Napęd oczywiście trafia na wszystkie koła.

Reklama

Pojazd z trzybryłowym nadwoziem nie zastępuje wcale auta pięciodrzwiowego. Pierwszy raz w historii imprezy, klient będzie mógł sobie wybrać, czy jego nowy STI przypominać ma daewoo lanosa, czy raczej krzyżówkę seata exeo z chevroletem cruze. Biorąc jednak pod uwagę wcześniejsze poczynania japońskich stylistów, fani marki powinni być zachwyceni. Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy