Reklama

Clio trzy?

To jeden z najbardziej popularnych samochodów w Europie. Na wielu rynkach - w tym także polskim - rywalizuje z liderem segmentu B - fiatem punto II. Renault clio, bo o tym samochodzie tu mowa już niebawem będzie miał jeszcze więcej atutów - przede wszystkim ładniejszą niż do tej pory sylwetkę. Po bez mała trzech latach produkcji Renault zdecydował się bowiem na face lifting czy może raczej restyling clio. Bo raczej to co widzimy na zdjęciu nie jest trzecią generacją tego popularnego auta.

To jeden z najbardziej popularnych samochodów w Europie. Na wielu rynkach - w tym także polskim - rywalizuje z liderem segmentu B - fiatem punto II. Renault clio, bo o tym samochodzie tu mowa już niebawem będzie miał jeszcze więcej atutów - przede wszystkim ładniejszą niż do tej pory sylwetkę.

Po bez mała trzech latach produkcji Renault zdecydował się bowiem na face lifting czy może raczej restyling clio. Bo raczej to co widzimy na zdjęciu nie jest trzecią generacją tego popularnego auta.

Nieco inna pokrywa silnika, upodobnione do vel satisa światła przednie i tylne, przeprojektowane wnętrze to najważniejsze choć nie jedyne zmiany. Więcej o nowym renaulcie clio napiszemy wkrótce.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pory | mowa | Auta | lifting | Renault Clio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje