Polskie drogi

Tragiczna środa na polskich drogach. To były straszne wypadki

Środa to czarny dzień na polskich drogach.

Na drodze krajowej nr 58 w Lemanach (pow. szczycieński, woj. warmińsko-mazurskie) zginął pieszy potrącony przez samochód osobowy. Wypadek wydarzył się na odcinku dk 58 Szczytno - Pisz w miejscowości Lemany.

***

Jedna osoba zginęła w wypadku, do jakiego doszło w środę wieczorem na trasie S8. W miejscowości Pawlikowice dachował pojazd. Droga w tym miejscu jest zablokowana. Do zdarzenia doszło kilka minut po godz. 21 na drodze w kierunku Wrocławia. Na wysokości miejscowości Pawlikowice dachował samochód osobowy. W wyniku wypadku zginęła jedna osoba.

Reklama

***

Na drodze krajowej  nr 6 między Sianowem a Koszalinem  doszło do tragicznego w skutkach wypadku.  Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem w pewnym momencie rozpoczął manewr zawracania i zajechał drogę jadącej w tym samym kierunku kierującej skodą. Ta uderzyła w volkswagena, następnie odbiła na pobocze i uderzyła w drzewo. 39-letnia kierująca skodą zginęła na miejscu.

Podróżujące z kobietą dziecko zostało przewiezione na obserwację do szpitala.  

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że kierowcy volkswagena nic się nie stało. Podróżowały z nim kobieta i dziecko. Ono również trafiło do szpitala na obserwację.

***

Dwie osoby zginęły w wyniku zderzenia karetki pogotowia z pociągiem na przejeździe kolejowym w podpoznańskim Puszczykowie. Stan poszkodowanego kierowcy karetki jest ciężki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że urządzenia na przejeździe działały prawidłowo.

Do wypadku doszło około godz. 15.47 w podpoznańskim Puszczykowie. W karetkę pogotowia uderzył pociąg Intercity relacji Katowice - Gdynia. W wyniku tego wypadku zginęły dwie osoby jadące karetką; kierowca ambulansu przeżył i został przetransportowany do szpitala".

***

Tragiczny wypadek z udziałem ambulansu w podwarszawskim Pruszkowie na przejściu dla pieszych przy ul. Promyka. Na miejscu zginęła przechodząca przez pasy dziewięciolatka.

Jadąca na sygnale karetka potrąciła dziecko w Pruszkowie pod Warszawą. 9-latka przechodziła przez ulicę na pasach. Nie udało się jej uratować.
PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy