Polskie drogi

Karambol na A4 z udziałem dziewięciu ciężarówek

​Po serii trzech kolizji na dolnośląskim odcinku autostrady A4 główna trasa regionu była wczoraj zablokowana w obu kierunkach - do Wrocławia i w stronę Zgorzelca. W jednej z nich zderzyło się aż 9 tirów. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych w tych zdarzeniach.

Do pierwszego wypadku doszło przed godziną 7 pomiędzy węzłami Jadwisin i Chojnów w kierunku Wrocławia. Początkowo GDDKiA podała, że zderzył się tam dwa auta ciężarowe i samochód osobowy. Później uściślono, że w wypadku uczestniczyło aż 9 ciężarówek. Nikt nie został ranny - poinformował dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA.

Kolejna kolizja wydarzyła się również przed godziną 7. Pomiędzy węzłami Wrocław Południe i Pietrzykowice zderzyły się dwa busy i auto osobowe. Ruch w kierunku Legnicy w miejscu wypadku odbywa się jednym pasem.

Przed godziną 7 doszło również od wypadku na nitce A4 w kierunku Zgorzelca pomiędzy węzłami Lubiatów i Chojnów. Zderzył się samochód ciężarowy z autem osobowym. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest nieprzejezdna.

Reklama
PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy