Polskie drogi

Fotoprzestroga. Czołowe zderzenie dwóch samochodów

​Na trasie Biłgoraj - Smólsko Duże doszło do wypadku drogowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych ranni zostali kierowcy. Z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około południa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący samochodem marki Ford, 68-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jadąc w kierunku Biłgoraja z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawe pobocze. 

Próbując wrócić na asfalt mężczyzna mocno skręcił w lewo, w efekcie czego ford focus znalazł się na lewym pasie jezdni, gdzie czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka peugeotem 206, którym kierowała 27-letnia kobieta. W samochodach nie było pasażerów.

Reklama

68-latek z miejsca zdarzenia został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Kobietę z wraku musieli wycinać strażacy, z poważnymi obrażeniami również trafiła do szpitala. Jak ustalili policjanci, była trzeźwa. 

Z uwagi na obrażenia nie udało się ustalić stanu trzeźwości kierującego fordem. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy