Dzień rabatów na zakup paliwa na stacjach Circle K już 20 czerwca

Sieć Circle K przygotowała wyjątkową ofertę, aby podziękować swoim klientom w całej Europie. Już w czwartek, 20 czerwca w godzinach 14:00-17:00, paliwa miles® oraz milesPLUS® będzie można zatankować z rabatem 50 gr/l, co pozwoli zaoszczędzić kierowcom nawet do 25 zł podczas jednego tankowania. Jedynym warunkiem, aby skorzystać z oferty, jest posiadanie karty lojalnościowej Circle K EXTRA.

W ramach podziękowania klientom, sieć stacji i sklepów Circle K już po raz kolejny uruchamia promocję na paliwo. Już w najbliższy czwartek, 20 czerwca, na dotychczasowych oraz nowych uczestników programu lojalnościowego EXTRA będzie czekać rabat na paliwa miles® oraz milesPLUS® w wysokości 50 gr/l. Jest to część ogólnoeuropejskiej akcji sieci pod nazwą "Fuel Day", w której bierze udział ponad 1 600 stacji w całej Europie.

"W Circle K każdego dnia dokładamy starań, aby życie naszych klientów było łatwiejsze, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy im zaoferować ograniczony czasowo, atrakcyjny rabat. Chcemy w ten sposób wyrazić wdzięczność kierowcom, którzy odwiedzają nasze stacje. W ramach organizacji Circle K ten dzień jest również szczególny. W czasie trwania promocji, pracownicy warszawskiego biura, podobnie jak innych w całej Europie, będą obecni na stacjach, aby wesprzeć koleżanki i kolegów z terenu w obsłudze klientów, ale również spotkać się i wspólnie celebrować "Fuel Day" - mówi Aleksander Wasiura, dyrektor działu paliw i myjni w Circle K Polska.

W Polsce akcja promocyjna w dniu 20 czerwca będzie obowiązywać na blisko 400 stacjach Circle K. Z oferty będą mogli skorzystać wszyscy posiadacze karty lojalnościowej Circle K EXTRA - również osoby, które tego samego dnia postanowią dołączyć do programu. Rabat zostanie naliczony do maksymalnie 50 l. Sieć przygotowała jeszcze jedną niespodziankę. Wszyscy, którzy 20 czerwca (nie tylko w godzinach "Fuel Day") zatankują paliwo na stacji Circle K i przystąpią do programu lojalnościowego EXTRA, otrzymają voucher z rabatem 20 gr/l na kolejne tankowanie z kartą EXTRA. Voucher zostanie dodany do konta lojalnościowego i będzie widoczny w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym, a rabat będzie obowiązywać do maksymalnie 50 litrów.

Szczegóły, regulamin promocji oraz lista stacji biorących udział w akcji są dostępne na stronie: https://www.circlek.pl/fuel-day.

O firmie Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 400 stacji paliw i sklepów na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc. (Couche-Tard). To światowy lider w obszarze convenience oraz mobilności. Działa w 24 krajach i terytoriach oraz posiada blisko 14 100 sklepów, z czego około 10 700 stanowią stacje paliw. Portfolio firmy stanowią dobrze znane marki Couche-Tard oraz Circle K, tworząc jedną z największych niezależnych sieć sklepów typu convenience w Stanach Zjednoczonych. Koncern jest również liderem w branży sklepów typu convenience i stacji paliw w Kanadzie, Skandynawii, krajach bałtyckich, a także w Irlandii. W całej swojej sieci zatrudnia blisko 122 000 osób. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://corpo.couche-tard.com/en/

Zachęcamy do polubienia profilu na Facebook, Instagram, LinkedIn oraz śledzenia oficjalnego kanału na Youtube.

Źródło informacji: Circle K Polska

artykuł sponsorowany
materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy