Jazda (bez)alkoholowa

Kierowca BMW próbował przejechać pieszych?

Policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy mogą mieć związek z próbą przejechania pieszych przy kąpielisku w Radymnie (woj. podkarpackie). Czynności z ich udziałem zaplanowano na poniedziałek - poinformowała w niedzielę wieczorem aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Jak przekazała wcześniej w niedzielę aspirant sztabowy Anna Długosz z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę przed godz. 3.

"Wówczas policjanci otrzymali sygnał, że na parkingu przed kąpieliskiem kierowca bmw potrącił pieszego. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce nie potwierdzili tej informacji. Na parkingu stało osobowe bmw, samochód został zabezpieczony" - dodała.

Policjantka podkreśliła, że obecnie trwają czynności, które mają wyjaśnić sytuację. Część świadków została już ustalona, trwa poszukiwanie kolejnych. Dzięki tablicom rejestracyjnym funkcjonariuszom udało się ustalić właściciela pojazdu. "Wciąż trwają czynności, które mają wskazać osobę, która kierowała pojazdem w nocy" - powiedziała.

Reklama

W mediach pojawiło się nagranie, pokazane m.in. w Polsat News, na którym widać jak kierowca BMW kręci "bączki" na parkingu i na trawie, a wokół biegają ludzie.

Policjantka nie chciała komentować nagrania, zaznaczyła, że trwa ustalanie dokładnego przebiegu tej sytuacji. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy