Seat Ibiza - MotoAs Interii w kategorii Miasto

Auto miejskie powinno być przede wszystkim zwinne, łatwe w zaparkowaniu i powinno mieścić duże zakupy. Warto jednak oczekiwać od swojego "mieszczucha" czegoś więcej.

Najnowsza generacja Ibizy wyraźnie urosła, w porównaniu do poprzedniczki, ale nadal jest to zwinne auto, które świetnie sprawdza się w mieście. Dodatkowe centymetry sprawiły natomiast, że samochód stał się bardziej praktyczny - przestronnością wnętrza i pojemnością bagażnika zbliżył się do niektórych kompaktów.

Ibiza ma też jeszcze jedną zaletę, która wyróżnia ją na tle konkurentów - zadziorną stylistykę i układ jezdny zestrojony tak, aby dawał kierowcy jak najwięcej frajdy z jazdy. Bo kto powiedział, że jazda miejskim autem nie może być ekscytująca?

Reklama

PRZECZYTAJ NASZE WRAŻENIA Z TESTU SEATA IBIZY

Dlatego też obok oszczędnych silników o pojemności tylko 1,0 l, Seat oferuje w Ibizie doładowaną jednostkę 1.5 TSI o mocy 150 KM. Model ten zamówimy w usportowionej odmianie FR, ale także, nastawionej na komfort, Xcellence - wszystko zależy od naszych oczekiwań.

Nie jest więc zaskoczeniem, że czytelnicy Interii wybrali właśnie Seata Ibizę najlepszym samochodem do miasta w plebiscycie MotoAs Interii 2018.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy