MotoAs Interii 2018 - zakończenie trzeciej edycji

Po raz trzeci już zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze samochody dostępne na polskim rynku, w ramach plebiscytu MotoAs Interii. O tym, jakie modele zdobędą główne nagrody w poszczególnych kategoriach, zadecydowali, jak zwykle, nasi czytelnicy.

Dla wielu z nas samochody to coś znacznie więcej, niż tylko sposób przemieszczania się i narzędzia pracy. Dobrze wiemy, że auta potrafią budzić wielkie emocje, czy to swoim wyglądem, osiągami, możliwością przeżycia przygody na bezdrożach lub też oferowanym luksusem. Do niektórych natomiast mamy po prostu od zawsze ogromny sentyment.

Czasami schodzimy jednak na ziemię i zwracamy też uwagę na praktyczne aspekty poszczególnych modeli, ich zwrotność i nieduże koszty eksploatacji. Coraz częściej też uwagę zwraca się na tak zwaną "ekologiczność" samochodów, a na rynku pojawiają się kolejne auta obiecujące niewielki wpływ na środowisko naturalne.

Reklama

Dlatego też, w plebiscycie MotoAs Interii nie wyłaniamy jednego, najlepszego modelu, ale zwycięzców w dziewięciu różnych kategoriach, do których swoich kandydatów mogli zgłaszać wszyscy producenci obecni na polskim rynku. Kategorie te to:

- Styl - najciekawszy stylistycznie samochód (poznaj kandydatów)

- Moc - najlepsze auto sportowe (poznaj kandydatów)

- Klasa - najlepszy model luksusowy (poznaj kandydatów)

- Rozsądek - najlepsze auto dla rodziny (poznaj kandydatów)

- Miasto - najlepszy samochód do miasta (poznaj kandydatów)

- Na każdą drogę - najlepszy SUV (poznaj kandydatów)

- Do pracy - najlepsze auto służbowe (poznaj kandydatów)

- Eco - najbardziej ekologiczny samochód (poznaj kandydatów)

- Legenda - historyczny model, który najlepiej zapisał się w historii motoryzacji (poznaj kandydatów)

Które modele okazały się najlepsze, według czytelników Interii? Zdradziliśmy to podczas gali, na której przedstawiliśmy zwycięzców we wszystkich kategoriach.

Wśród osób, które wzięły udział w głosowaniu, jury wyłoniło 10 zwycięzców, którzy otrzymali od nas nagrody - wideorejestratory MIO, organizery bagażnika oraz zestawy gadżetów motoryzacyjnych.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy