MOTO SHOW w Krakowie 2017

Kreatorzy zrolowanych fal - MasterCraft na Moto Show w Krakowie

Do niedawna szybkie łodzie motorowe mogliśmy podziwiać głównie w czołówkach amerykańskich seriali, takich jak „Miami Vice” czy „Baywatch”. Na rodzimych akwenach mogliśmy zobaczyć tylko łódki z dymiącym dieslem na rufie. Wiele się jednak w tej materii zmieniło… Na rynek wkroczyli producenci coraz szybszych i coraz bardziej luksusowych łodzi. Co więcej - wyspecjalizowali się w tworzeniu jednostek do konkretnych zastosowań. Jednym z nich jest MasterCraft, który na Targach Moto Show w Krakowie zaprezentuje łodzie przeznaczone do uprawiania sportów wodnych.

MasterCraft jest zdecydowanie największym producentem na świecie luksusowych łodzi motorowych, przeznaczonych m.in. do uprawiania sportów wodnych. Oferuje produkty, które promują szybki rozwój umiejętności ich użytkowników i wyposażone w innowacje poprawiają doznania na wodzie.  W swojej ofercie producent ma ponad 10 modeli. Ogromna moc drzemiąca w silniku, agresywna stylizacja i lusksusowe skórzane sofy okalające wnętrze - to właśnie jest MasterCraft.

Firma od ponad czterech dekad jest liderem w branży nowych, innowacyjnych produktów, komfortu, stylizacji i wydajności. Między innymi dlatego jej produkty są tak cenione przez klientów. Ale nie tylko dlatego...

Reklama

Zroluj mi falę

Sporty wodne, a zwłaszcza surfing można w pewnym sensie porównać do skoków narciarskich czy żeglarstwa. Warunkiem przeprowadzenia zawodów są tam odpowiednie warunki atmosferyczne. Podobnie jak skoczkowie i żeglarze czekają na sprzyjający wiatr i odpowiednie fale. Dzięki łodziom MasterCraft mogą wytworzyć (zrolować) taką falę jaką tylko sobie zapragną. To ogromna przewaga w każdych zawodach!

Wodny żywioł motoryzacji na Targach MOTO SHOW w Krakowie reprezentować będą modele X46 i X30. Są nie tylko piękne i zgrabne... one także ryczą jak lwy gdy są w pełni mocy! Warto już dziś zarezerwować sobie czas i w dniach 20-21 maja odwiedzić Targi MOTO SHOW w Krakowie. Szansa na zajrzenie do wnętrza perełek z oferty Mastercraft może się już nie powtórzyć!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy