Reklama

Załoga Lewandowski/Dargiewicz przed rajdem Agapit

W zbliżającym sie rajdzie Agapit na podolsztyńskich trasach weźmie udział załoga Piotr Lewandowski i Piotr Dargiewicz. Auto którym wystartują to Daewoo Lanos przygotowany w sotosunkowo mocno obsadzonej klasie N-2.

Rok temu czasy na odcinkach były bardzo dobre jak na pierwszy raz w rajdowce, lecz użyte nalewkowe opony spowodowały złapanie kapcia i utrate dużej ilości czasu przez zmiane koła na odcinku.

- W tym roku przygotowaliśmy się bardzo solidnie, na luźnej nawierzchni czujemy się bardzo dobrze. Zima była mocno jeżdżona, trasy sa pieknę i znamy je dobrze. W tym roku jedziemy na oponach szutrowych, co powinno zapobiec jakimś dziwnym przygodom. Auto pożyczamy od Dariusza Grudniewskiego, jest nim Daewoo Lanos, zajął on nim rok temu wysokie 6 miejsce, postaramy się nie być dużo gorsi.

Reklama

W piątek z rana przeprowadzimy krótkie testy i w sobotę ruszamy do walki. Liczymy na wysokie skoki na hopie na 1 oesie, tym bardziej, że jest on rozgrywany po raz ostani z powodu protestów mieszkanców - powiedział Piotr Lewandowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje