Reklama

Puchary za "Zimowy"

Podczas zbliżającego się 25 Rajdu Krakowskiego pierwsi zdobywcy Pucharu Tedex Fair Play w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski 2002 Andrzej Szarama i Karina Siebielec otrzymają wreszcie Puchary i dyplomy zdobyte w Dolnośląskim Rajdzie Zimowym. O opóźnienie spowodowane jest regulaminem RSMP 2002 który przewiduje że rozdanie nagród odbywa w chwili gdy zawodnicy wjeżdżają na rampę.

Nie ma więc czasu na to by napisać i rozpatrzyć wnioski o przyznanie Pucharu Fair Play. Dlatego nagrody wręczane są z opóźnieniem na następnym rajdzie. Jest to jedyna metoda by publicznie uhonorować zawodników ścigających się fair.

Przypomnijmy Andrzej Szarama i Karina Siebielec startują Lanosem w klasie N2. Tuż przed startem rajdu do 'zimowego" pożyczyli swoim rywalom z klasy - załodze Adam Kopcych/Mirosław Ciunel (Peugeot 106) - komplet okolcowanych opon. Nie spodziewaliśmy się tak gwałtownej zmiany warunków atmosferycznych - powiedzieli Adam i Mirek składając zgłoszenie do Pucharu Tadex Fair Play. Zadymka, duże opady śniegu, a na odcinkach położnych wysoko praktycznie wykluczały jazdę na oponach bez kolców, a my takich nie mieliśmy. Gdyby nie pomoc Andrzeja Szaramy najprawdopodobniej nie wystartowalibyśmy w rajdzie lub musielibyśmy jechać na zwykłych zimówkach. To byłoby nie tylko niebezpieczne ale najprawdopodobniej nie ukończylibyśmy rajdu. Dlatego chcielibyśmy podziękować im zgłaszając załogę Szarama/Siebielec do Pucharu Tedex Fair Play.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: puchary

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje