Reklama

Hołek na Pikniku

W Piastowie pod Warszawą w siedzibie Iberia Motor Company S.A. odbył się Wielki Piknik Jubileuszowy z okazji 10-lecia firmy i marki Seat w Polsce. Gośćmi imprezy byli m.in. Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, którzy w barwach zespołu Shell Helix-PTF-Seat już w piątek wystartują w Rajdzie Kormoran.

Popularny Hołek i jego pilot w zaimprowizowanej strefie serwisowej zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności Seata Cordobę WRC Evo3, którym będą się ścigać podczas piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Krzysztof Hołowczyc: - Bardzo się cieszę, że w moim ukochanym rajdzie będę mógł wystartować z zespołem Shell Helix-PTF-Seat. Dzisiaj po raz pierwszy miałem okazję zasiąść za kierownicą Seata Cordoba WRC Evo3 i przejechać kilkaset metrów. Samochód prezentuje się bardzo dobrze, ale na tak krótkim dystansie nie sposób oczywiście się z nim zapoznać. Korekt wymaga ustawienie pedałów, kierownicy i jeszcze kilku innych detali, ale to jest rzeczą jak najbardziej normalną. Realnie będę mógł ocenić możliwości samochodu podczas testów, których już nie mogę się doczekać. W trakcie jazd skoncentrujemy się na ustawieniu zawieszenia oraz dobraniu odpowiednich opon Michelin Development. Mam nadzieję, że nasz wspólny start będzie udany. Już dzisiaj na Kormorana serdecznie zapraszam wszystkich kibiców.

Reklama

Wtorek i środę Krzysztof Hołowczyc z Łukaszem Kurzeją poświęcą na zapoznanie się z samochodem oraz ustawienie go do indywidualnych preferencji. 28. Rajd Kormoran odbędzie się w piątek i sobotę 28-29 czerwca 2002 r. Dzień wcześniej na stadionie OSiR-u w Olsztynie zostanie rozegrany widowiskowy prolog, którego wyniki nie będą zaliczane do klasyfikacji rajdu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy