Reklama

Hołek na Pikniku

W Piastowie pod Warszawą w siedzibie Iberia Motor Company S.A. odbył się Wielki Piknik Jubileuszowy z okazji 10-lecia firmy i marki Seat w Polsce. Gośćmi imprezy byli m.in. Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, którzy w barwach zespołu Shell Helix-PTF-Seat już w piątek wystartują w Rajdzie Kormoran.

Popularny Hołek i jego pilot w zaimprowizowanej strefie serwisowej zaprezentowali licznie zgromadzonej publiczności Seata Cordobę WRC Evo3, którym będą się ścigać podczas piątej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Reklama

Krzysztof Hołowczyc: - Bardzo się cieszę, że w moim ukochanym rajdzie będę mógł wystartować z zespołem Shell Helix-PTF-Seat. Dzisiaj po raz pierwszy miałem okazję zasiąść za kierownicą Seata Cordoba WRC Evo3 i przejechać kilkaset metrów. Samochód prezentuje się bardzo dobrze, ale na tak krótkim dystansie nie sposób oczywiście się z nim zapoznać. Korekt wymaga ustawienie pedałów, kierownicy i jeszcze kilku innych detali, ale to jest rzeczą jak najbardziej normalną. Realnie będę mógł ocenić możliwości samochodu podczas testów, których już nie mogę się doczekać. W trakcie jazd skoncentrujemy się na ustawieniu zawieszenia oraz dobraniu odpowiednich opon Michelin Development. Mam nadzieję, że nasz wspólny start będzie udany. Już dzisiaj na Kormorana serdecznie zapraszam wszystkich kibiców.

Wtorek i środę Krzysztof Hołowczyc z Łukaszem Kurzeją poświęcą na zapoznanie się z samochodem oraz ustawienie go do indywidualnych preferencji. 28. Rajd Kormoran odbędzie się w piątek i sobotę 28-29 czerwca 2002 r. Dzień wcześniej na stadionie OSiR-u w Olsztynie zostanie rozegrany widowiskowy prolog, którego wyniki nie będą zaliczane do klasyfikacji rajdu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje