Reklama

Czopik: Dziekuję kibicom

Mistrzowie Polski Tomasz Czopik - Łukasz Wroński (Mitsubishi Lancer Evo 7 gr. A) zajęli drugie miejsce w 30 Rajdzie Warszawskim. Załoga SAPA Rally Team mogła dzięki temu oficjalnie świętować zakończenie sezonu i zdobycie mistrzowskich tytułów, które zapewnili sobie w czasie poprzedniej eliminacji RSMP - Rajdzie Śląskim.

Występ w Warszawie był dla Krakowian okazją do zaprezentowania się kibicom. Na ostatniej próbie na lotnisku Bemowo właśnie z myślą o wszystkich fanach rajdów, mistrzowie Polski wykonali kilka efektownych "bączków".

Tomasz Czopik - Po raz pierwszy w karierze pojechałem rajd, w którym nie musiałem tak bardzo walczyć o sekundy. Przyznam, że to fajne uczucie, kiedy można rozkoszować się jazdą i pozwolić sobie na nieco więcej luzu. Staraliśmy się jechać tak jak lubią kibice - ładnymi, długimi "slajdami". Ostatnią próbę na Bemowie potraktowaliśmy jako formę podziękowania naszym fanom za całoroczne wsparcie. Kończące obecny sezon kilometry były bardzo ciekawe za sprawą szutrowych odcinków wokół Płońska. Szkoda, że nie zaplanowano ich na dwa dni. Podobały nam się dużo bardziej niż dotychczasowe próby asfaltowe, z których znany był Rajd Warszawski.

Reklama

Ten sezon był niezwykle udany. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Tytuły rajdowych mistrzów Polski to najcenniejsze trofea w naszych karierach. Dziękujemy naszym wszystkim sponsorom za to, że mogliśmy ten rok zakończyć tak znaczącym sukcesem.

Łukasz Wroński - Wspaniały sezon, który dla nas ułożył się znakomicie. Jedną z cenniejszych nagród jest ogromna rzesza kibiców, którzy zwłaszcza w tym roku pokazali, że potrafią obiektywnie dopingować zawodników. To właśnie im chcieliśmy podziękować. A tak swoją drogą nie spodziewałem się, że mamy aż tak wielu wiernych i oddanych fanów...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mitsubishi Lancer | tomasz czopik | Łukasz | Łukasz Wroński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy