Reklama

Znienawidzona i niekochana

To już pewne. Znienawidzona przez rajdowców i niekochana przez ortodoksyjnych fanów marki nowa impreza wkroczy w 2009 rok z pewnymi zmianami.

Model WRX otrzyma 2,5 litrowego boxera osiągającego 265 KM i 244 Nm. To o 42 KM i 18 Nm więcej, niż poprzednik. Napęd - jak to zwykle w Subaru bywa - przenoszony będzie na wszystkie cztery koła za pomocą pięciostopniowej manualnej przekładni.

To jedyna skrzynia biegów dostępna dla tego modelu. Samochód otrzyma też większe koła. WRX rozstawiony będzie na 17 calowych felgach z oponami w rozmiarze 225/45. Do poprawki poszło też zawieszenie. Nowy model będzie miał m.in sztywniejsze sprężyny. Z listy opcji zniknie pakiet stylistyczny aero. Teraz to standard, w ramach którego pojawią się grill z modelu STI, tylny spoiler a także dyfuzor.

Czy zmiany przypadną do gustu klientom? Przekonamy się już wkrótce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kochanie | niekochana

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy