Reklama

Zmiany w organizacji ruchu w Łodzi

Cmentarz "Radogoszcz":

Cmentarz "Radogoszcz":

- jeden kierunek ruchu na ul. Sowińskiego od ul. Zgierskiej do ul. Świetlanej oraz na ul. Świetlanej od ul. Sowińskiego do ul. Sasanek.

- Parkowanie pojazdów na ulicach: Sowińskiego, Sasanek, Świetlanej, Dereniowej, Kruszynowej, Św. Teresy oraz pozostałych ulicach w okolicach cmentarza gdzie nie ma zakazu zatrzymywania oraz w rejonie ul. Liściastej vis a vis cmentarza.

Cmentarz przy ul. Szczecińskiej

- jeden kierunek ruchu na ul. Hodowlanej od ul. Szczecińskiej do końca cmentarza oraz na ul. Żyznej od ul. Hodowlanej do ul. Konopnej. Z południa na północ, od strony ul. Sianokosy będzie zakaz wjazdu w ul. Szczecińską, zaś stosowne znaki zakazu i nakazu wprowadzone będą na wszystkich skrzyżowaniach.

Reklama

- Parkowanie pojazdów na ulicach: Św. Teresy, Hodowlanej, Skibowej, wyznaczonych dodatkowo placach parkingowych i pozostałych ulicach przy cmentarzu gdzie nie będzie zakazu zatrzymywania się.

Cmentarz przy ul. Rzgowskiej

- jeden kierunek ruchu na starym odcinku ul. Rzgowskiej od ul. Chóralnej, na ul. Komorniki od ul. Rzgowskiej do ul. Kominowej oraz na ul. Chóralnej od starej Rzgowskiej do wjazdu na teren osiedla mieszkaniowego.

- Na skrzyżowaniu: Chóralna - Rzgowska zakaz skręcania w lewo z ul. Rzgowskiej w ul. Chóralną oraz wyłączona sygnalizacja świetlna.

- Parkowanie pojazdów na Chóralnej, ulicy bez nazwy (pomiędzy ul. Chóralną i starą Rzgowską), Komorniki oraz na starym odcinku ul. Rzgowskiej, jak również na wszystkich pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Cmentarz "Kurczaki"

- Zamknięta ul. Kurczaki na odcinku od ul. Rzgowskiej do ul. Ogniskowej.

- Zamknięta ul. Powszechna na odcinku: Sternfelda - Szumna z wyjątkiem autobusów MPK.

- Jeden kierunek ruchu na ul. Łokietka od ul. Szumnej do ul. Sternfelda.

- Parkowanie pojazdów na ul. Powszechnej, Strzeleckiej, częściowo Szumnej oraz na pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Cmentarz "Doły"

- Zamknięta ul. Telefoniczna na odcinku od ul. Strykowskiej do ul. Tamka oraz ul. Smutna od ul. Strykowskiej do ul. Doły.

- Częściowo wygrodzona zostanie ul. Strykowska, aby nie pozwolić kierowcom na zawracanie przy Telefonicznej.

- Jeden kierunek ruchu na ul. Tamka od ul. Telefonicznej.

- Parkowanie pojazdów na następujących ulicach: Strykowskiej, Wojska Polskiego, Brzezińskiej, Chryzantem, Doły, Telefonicznej (w kierunku wschodnim od ul. Tamka), Tamka (po jednej stronie), Matejki, Lubeckiego oraz pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Cmentarz "Zarzew" przy ul. Lodowej

- Zamknięta ul. Lodowa na odcinku od ul. Przybyszewskiego do ul. Andrzejewskiej, z wyjątkiem autobusów MPK i taxi.

- Parkowanie pojazdów na następujących ulicach: Przybyszewskiego, Puszkina, Andrzejewskiej, Lodowej (z wyjątkiem zamkniętego odcinka) oraz na pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Cmentarz "Stary" przy ul.Ogrodowej

- Zamknięta ul. Ogrodowa na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. Gdańskiej. Od strony ul. Gdańskiej do cmentarza mogą wjechać taksówki.

- Zakaz wjazdu na ul. Cmentarną i Jerzego od ul. Legionów.

- Jeden kierunek ruchu na ul. Srebrzyńskiej od ul. Kasprzaka do ul. Cmentarnej.

- Parkowanie pojazdów na ulicach: Srebrzyńskiej, Jerzego, Legionów, Mielczarskiego, Gdańskiej oraz pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Cmentarz "Mania"

- Jeden kierunek ruchu na ul. Wieczność od ul. Solec do ul. Siewnej, na ul. Biegunowej od ul. Krakowskiej do ul. Srebrzyńskiej, na ul. Solec od ul. Borowej do ul. Mania oraz na ul. Mania od ul. Solec do ul. Jęczmiennej.

- Zamknięta ul. Solec na długości cmentarza, z wyjątkiem taksówek.

- Parkowanie pojazdów na ulicach: Wieczność, Solec (z wyjątkiem zamkniętego odcinka), Jęczmiennej, Jarzynowej, Krakowskiej, Mania oraz pozostałych ulicach rejonu cmentarza nie objętych zakazem zatrzymywania się.

Sprawdź, jakie utrudnienia występują na polskich drogach. Słuchaj RMF FM podczas podróży. Widzisz wypadek lub utrudnienie w ruchu? Wyślij SMS o treści zaczynającej się od słowa DROGA pod numer 7152 (koszt 1 zł netto/ 1,22 zł z VAT), opisz zdarzenie (miejsce, czas, utrudnienie). To TUTAJ.

RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama