Reklama

Wyjeżdżasz? Zobacz trasę!

Chociaż meteorolodzy zapowiadają przelotne opady deszczu, aura pozwala mieć nadzieję, że tegoroczny długi majowy weekend okaże się ciepły i słoneczny.

Wielu z nas, korzystając z dodatkowego dnia wolnego od pracy, zdecyduje się zapewne odwiedzić rodzinę, znajomych lub wybrać się odetchnąć świeżym powietrzem, gdzieś na łono przyrody. Niestety, dłuższy weekend oznacza również wzmożony ruch na drogach. Co zrobić, by korki nie popsuły nam planów? Jest na to sposób.

Reklama

Wystarczy wejść na stronę Kamery na drogach. gdzie na bieżąco oglądać można obraz z wielu kamer rozmieszczonych na drogach całego kraju. Dzięki naszemu serwisowi w kilka sekund sprawdzić można, jakie jest natężenie ruchu na interesującej nas drodze oraz, czy na wjeździe do konkretnego miasta tworzą się korki. By je ominąć, lub zaplanować inną trasę polecamy również nasz planer podróży obejmujący drogi całej Europy. By z niego skorzystać wystarczy kliknąć TUTAJ

Życzy udanego wypoczynku!

***
W piątek, poprzedzający długi weekend majowy, na polskich drogach doszło do 158 wypadków, w których zginęło 10 osób, a 183 zostały ranne - wynika z policyjnych statystyk. Funkcjonariusze zatrzymali też prawie 500 nietrzeźwych kierowców.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: opady

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne