Reklama

Wybuchła vectra. Tragedia

Dwóch mężczyzn zginęło na skutek wybuchu zbiornika z paliwem w samochodzie, którym jechali. Do tragedii doszło w niedzielę rano w miejscowości Zatory w powiecie pułtuskim.

Ofiary to 29- i 36-latek z miejscowości Zatory.

Według ustaleń policji, do wybuchu zbiornika w oplu vectrze doszło w trakcie jazdy. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną.

Funkcjonariusze zabezpieczyli samochód na policyjnym parkingu, gdzie będzie poddany dalszym badaniom, co pozwoli ustalić przyczynę wybuchu.

Wybuch paliwa w samochodzie to bardzo rzadkie zdarzenie. Zdarzają się takie wypadki, gdy auto wyposażone jest w nieszczelną instalację LPG, a ulatniający się gaz gromadzi się w jednym miejscu. Jeśli samochód miał instalację gazową i jeśli nawet była ona nieszczelna, to podczas jazdy gaz powinien ulegać rozproszeniu w powietrzu.

Reklama

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: zatory | tragedia | Vectra

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy