Reklama

Wracasz z wakacji? Nie zgiń

Już 345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wakacyjnych weekendów tego roku.

To wprawdzie o 152 ofiary mniej niż rok wcześniej, ale nie zapominajmy, że ostatni wakacyjny weekend trwa. Dlatego drogówka zapowiada wzmożone kontrole.Jak wynika z policyjnych statystyk, do tych najtragiczniejszych wypadków wcale nie dochodzi na głównych drogach.

Najbardziej niebezpieczne okazują się proste drogi lokalne. Często przez nadmierną prędkość czy brawurę samochód wypada z drogi albo uderza w inne auto. I niestety często w takich wypadkach ginie po kilka osób, a nawet całe rodziny.

W ten ostatni wakacyjny weekend polskie drogi ma patrolować aż kilka tysięcy policjantów z drogówki. Ustawiane będą też fotoradary, a na trasy wyjadą nieoznakowane samochody policyjne z wideorejestratorami.

A ty też wraczasz z wakcji? Kliknij TUTAJ, a dowiesz się jakie warunku panują na polskich drogach!

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zginął | polskie drogi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy