Utrudnienia na drodze nr 48

Na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Żerkowska Góra na trasie Zawiercie - Jędrzejów występują utrudnienia w ruchu spowodowane wypadkiem drogowym.

Około godz. 14 kierowca fiata 126p najechał na seicento. Policja apeluje o ostrożność.

Reklama

Ponadto około 10 na ulicy Szczecińskiej kierujący samochodem marki Hyunday doprowadził do zderzenia z Multikarem. Osoby jadące samochodem osobowym uciekły z miejsca wypadku.

Ranny kierowca Multikara został przewieziony do szpitala. Po śladach pozostawionych na miejscu wypadku przez osoby poruszające się Hyundayem, policjanci doszli do oddalonego o około 300 metrów mieszkania. Mieszkańcy budynku poinformowali funkcjonariuszy, że widzieli wchodzące do mieszkania osoby.

W porozumieniu z prokuratorem podjęto decyzję i siłowym wejściu do mieszkania. Osoby przebywające w środku poinformowane o takim działaniu policji zdecydowały się na otwarcie drzwi. W mieszkaniu policjanci zatrzymali pięciu młodych mężczyzn, wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Żaden z zatrzymanych nie przyznaje się do uczestnictwa w zdarzeniu drogowym na ulicy Szczecińskiej. Katowiccy policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

Sprawdź, jakie utrudnienia występują na polskich drogach. Słuchaj RMF FM podczas podróży. Widzisz wypadek lub utrudnienie w ruchu? Wyślij SMS o treści zaczynającej się od słowa DROGA pod numer 7152 (koszt 1 zł netto/ 1,22 zł z VAT), opisz zdarzenie (miejsce, czas, utrudnienie). Kliknij TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje