Reklama

Trofeum Aicha Gazel

Dzisiaj kolejny raport z rajdu kobiet Aicha Gazel. Zawodniczki mają już za sobą VI etap rajdu. Po sześciu dniach jazdy po bezdrożach Maroka dwuosobowe kobiece załogi dotarły do Mhamid, jednej z najpiękniejszych oaz Maroka.

Od kilku dni pozycja lidera jest zajęta przez załogę GAPA 4x4 jadącą Toyotą HDJ 61 nr.18. Drugie miejsce przypadło siódmej ekipie (Raymonde Legendre / dyrektor ds. sprzedaży i Sophie Racette Villeneuve / agent ochrony), która pokonuje trasę na Mitsubishi L200. O trzecie miejsce walczą zespoły 28 i 19.

Reklama

Warto jednak wspomnieć, że dwie Panie z numerem 28 jadą na Quad'zie, "czterokołowym skuterze". Przed nimi jest jeszcze najtrudniejszy odcinek. Dzisiejszego dnia - 25.04. br. uczestniczki tego egzotycznego rajdu wyruszają w 48 godzinną podróż. Noc spędzą samotnie lub połączą się w większe grupy w celu stworzenia prowizorycznego biwaku.

Do końca rajdu pozostało jeszcze kilkaset kilometrów. Wszystko może się zdarzyć. Dopiero w Foum-Zguid dowiemy się która z załóg zostanie zwycięzcą 11 rajdu o Trofeum Aicha Gazel. Na krótkie relacje zapraszam do oglądania AB Moteurs.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: trofea | Gazela | trofeum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje