Reklama

Tańsze bilety na Kubicę!

Rozpoczyna się weekend Formuły 1 na torze Hungaroring pod Budapesztem. W zawodach tych wystartuje Robert Kubica! Sporo kibiców zamierza dopingować Polaka na miejscu, aby go wspierać w debiucie w wyścigu Formuły 1.

I właśnie z myślą o nich organizatorzy GP przygotowali specjalną obniżkę cen biletów, sięgającą 30% w stosunku do cen biletów oferowanych on-line.

Cena wejściówki gwarantującej dostęp do toru (bez miejsc siedzących) wynosi 100 euro za cały weekend (piątek, sobota, niedziela). Cena biletu na trybunę z miejscami siedzącymi wynosi 180 euro za cały weekend. Propozycja skierowana jest wyłącznie do kibiców z Polski.

Nasz specjalny serwis poświęcony wyłącznie Formule 1

Reklama

TUTAJ dowiesz się jak dojechać z twojej miejscowości na tor pod Budapesztem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bilety

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy