Reklama

Tablice

2 tygodnie temu zgubiłem tablicę rejestracyjną mojego auta. Tablica biała z czarnymi literami i niebieską PL-ką. zaznaczam, że zgubieniu uległa 1 tablica. Panienka w urzędzie na mój wniosek o dorobienie 1 tablicy stwierdziła, że mogę zamówić ale 2 sztuki, bo w międzyczasie wzór tablic uległ zmaianie-pojawiły sie gwiazdki.

Tłumaczenia moje, że nowa tablica będzie miała ten sam zestaw liter i cyfr co "stara", w związku z tym-po co i ją wymieniać-nie spotkały się ze zrozumieniem. Czy są jakieś przepisy regulujące tę kwestię, czy też jestem ofiarą próby "naciągania" ze strony urzędniczki?

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy