Reklama

Super Frycz 1600

Sebastian Frycz i Maciej Wodniak w mistrzowskim stylu wygrali rywalizację w klasie Super 1600 podczas 6. Rajdu Nikon, triumfując także na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej.

Fiat Punto w barwach "Fiat Selenia Rally Team" po raz pierwszy znalazł się na podium Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski!

Sebastian Frycz i Maciej Wodniak w rewelacyjnym stylu pokonali 18 odcinków specjalnych Rajdu Nikon.

Załoga Fiata jechała bardzo agresywnie i od początku prowadziła w swojej klasie, wygrywając ogółem aż osiem oesów. Również w "generalce" Frycz i Wodniak zajmowali stale wysoką pozycję - pierwszy etap zakończyli na piątej pozycji, a poranny atak w niedzielę dał im awans do ścisłej czołówki i w konsekwencji miejsce na podium.

-Mieliśmy świetnie przygotowany samochód i mocne oparcie w naszym zespole. Tylko tyle, a może aż tyle wystarczy, żeby wygrywać - podsumował Sebastian Frycz na mecie. - Jestem szczęśliwy. Pokazaliśmy się z doskonałej strony, utrzymuję niezłą formę, no i z rajdu na rajd poprawiamy wyniki. Wygraliśmy teraz na "Nikonie", wcześniej było pierwsze miejsce w krajowej klasyfikacji Super 1600 na Rajdzie Polski. To solidne podstawy, żeby walczyć o najwyższe trofeum. Wierzę, że za dwa tygodnie, kiedy spotkamy się na "Rzeszowskim", nasz Fiat Punto na podium wjedzie po raz trzeci.

Reklama

Zadowolenia nie ukrywa również Maciej Wodniak: -Wszystko grało na najwyższych obrotach. Jechaliśmy szybko, skutecznie i co najważniejsze bez żadnych błędów. Nie było łapania "kapci", jazdy po rowach - słowem Sebastian perfekcyjnie wykonał swoje zadanie. To był po prostu komfortowy rajd.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Stylu | podium | fiat | frycz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje