Reklama

Sprawdź, gdzie są korki

Początek listopada to czas refleksji i zadumy.

Polacy odrywają się od spraw życia doczesnego i masowo wyruszają na groby swoich bliskich. Groby, które często znajdują się na drugim końcu Polski. Na drogach możemy spodziewać się zwiększonego ruchu i spowodowanych tym korków. W trasę wyruszy również wielu tzw. niedzielnych kierowców, którzy rzadko uruchamiają swoje pojazdy.

Co zrobić, żeby wyjazd na groby nie zamienił się w koszmar, w którym zatraci się sens podróży, a dominować będą stres i zmęczenie? Trzeba zaplanować podróż.

Jak? Bardzo prosto... Najświeższe informacje o remontach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie Na drogach. Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. System nie tylko znajdzie optymalną trasę, ale obliczy także odległość i czas przejazdu. Ponadto pozwoli na wydrukowanie instrukcji prowadzącej po trasie krok po kroku.

Reklama

A gdy już wiemy, którędy pojedziemy, nie możemy zapomnieć o serwisie Kamery na drogach. Tam naocznie przekonamy się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możemy spodziewać się warunków atmosferycznych. Do Waszej dyspozycji oddajemy aż 200 kamer!

A więc, nie stój w korkach, zaplanuj swoją drogę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: groby | korki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje