Reklama

Spalony Scenic

Witam chiałem zgłosic problem gdyż w katowicach wczoraj spłonął mi samochód marki renault scenic, slyszalem ze nie jest to jedyny taki przypadek. POlicja poinformowala mnie że ostatnio spotkala sie z kilkoma takimi przykladami w samochodoach renault scenic oraz citroen berlingo, w tym tygodniu w tarnowiskich gorach spłonęly 2 samochody renault scenic i 3 citroeny berlingo wszystkie te samochody byly produkowane w latach 1998 i 1999.

Jest to ciekawostka ale slyszalem ze renault mialo zglaszane takie problemy juz na poczatku produkcji samochodow renault scenic przed face liftingiem. Sprawa ta została jednak szybko uciszona przez Renault i udawali oni ze takiego problemu nie ma. Nie wiem co robic gdyz skonczylo mi sie wtedy akurat ubezpieczenie AC i nie wypłaci mi nic ubezpieczalnia. Samochod stał na parkingu strzezonym przez 24 godziny na dobe i tam sie to stalo.

Czy moge domagac sie odszkodowania od parkingu??? Problem poleg na tym że parking nie byl rowiniez ubezpieczony gdyz mu sie to nie oplaca jak powiedzieli ale nikt nie odpowiada mi na pytanie co robic??

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy