Reklama

Samowolka rejstracyjna

W Przemyślu naczelnik wydziału komunikacji uprawia sobie swoistą samowolkę co do rejstracji aut, stwarza olbrzymie problemy z rejstracja samochodów przywiezionych z krajów UE które nie posiadaja euro2 mimo iz przestał ten przepis obowiązywać.

Bez problemu rejstruje samochody młodsze jednak co do starszych jest niesamowicie wybiórczy. Jeszcze nikomu nie udało sie zarejstrowaćtakioego auta do dnia dzisiejszego mimo iz w pobliskim Jarosławiu nikt nawet nie słyszy o bzdurnych problemach które stwarza pan naczelnik w Przemyslu i rejstracjia przebiega bez problemu.

Reklama

Nie mogęnp wysłac tablic rejstracyjnych do Niemiec w celu wyrejsrowania auta gdzyz jest to jak pan naczelnik powiedział odpad i potrzeba zgode z ministerstwa ochrony środowiska, wielu handlarzy samohcodowych musi jechac ponownie na miejsce zakupu aua poniewaz pan naczelnik stwierdził ze maja nie ten kolor dowodu, jego absurdalne zachowanie jest niedorzeczne, dlaczego w innych miastach wszystko przebiega juz normalnie a m amy państwo w państwie?

Bardzo proszęo pomoc i zainteresowanie się sprawą. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Z poważaniem Paweł K

Z poważaniem Paweł K

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama