Reklama

Salon na kółkach

Pięcioosobowy "salon na kółkach" - takim mianem określili przedstawiciele Toyoty swój nowy pojazd koncepcyjny NLSV (New-Life Support Vehicle), który zadebiutuje na salonie samochodowym w Tokio (25 października - 5 listopada).

Auto posiada zdalnie otwierane drzwi przesuwne o powierzchni 1.26 m2, płaską podłogę i sufit na wysokości 1.40 m, co jest gwarancją wygodnego podróżowania dla całej rodziny i wysokiej funkcjonalności całego samochodu.

W folderze informacyjnym pojazdu napisano żartobliwie, że w czasie podróży wakacyjnych i słonecznej pogody nie trzeba opuszczać szaro-żółtego wnętrza, by się opalić - NLSV ma dowolnie przesuwane fotele i otwierany szklany dach. Jak donosi folder, również podczas deszczu auto wykazuje się dużą praktycznością - "wysokość 140 cm do sufitu pozwala na rozłożenie parasola jeszcze zanim wyjdziemy z wnętrza na deszcz".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: auto | salon

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy