Reklama

Rzeczoznawca samochodowy

Jestem świeżo po LO, w trakcie zdawania matury. Czeka mnie teraz decyzja o studiach. Chciałbym zostać rzeczoznawcą samochodowym. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jakie kroki powinienem poczynić, żeby nim zostać?

Może jakiś adres strony internetowej? Czy muszę koniecznie iśc na studia, czy jest inna droga? Czy to dobry zawód i czy jest na coś takiego zapotrzebowanie. Mam jeszcze wiele innych pytań z tym związanych, ale chciałbym narazie uzyskać podstawowe informacje. Mam nadzieję, że nie sprawi to wam problemów. Pozdrawiam. Stały czytelnik.

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy