Reklama

Ruszyli do drugiego etapu

Wszystkim załogom z czołówki rajdu udało się uruchomić samochody w Parku Zamkniętym, mimo panującej wilgoci i zimna. Wszyscy też dotarli bez poblemów do strefy serwisowej położonej w Świdicy przy Stadionie OSiR. Pogoda - niestety podobna do wczorajszej: zimno, mokro i mnóstwo błota. Z tego co zauważyliśmy cześć zawodników zdecydowała się na użycie opon typu intermediat, a część założyła gumy typowo deszczowe. Zobaczymy, czy spowoduje to jakieś przetasowania w czołówce. Galeria zdjęć z wczorajszego etapu i wyniki po sobotniej rywalizacji.

Wszystkim załogom z czołówki rajdu udało się uruchomić samochody w Parku Zamkniętym, mimo panującej wilgoci i zimna. Wszyscy też dotarli bez poblemów do strefy serwisowej położonej w Świdicy przy Stadionie OSiR.

Pogoda - niestety podobna do wczorajszej: zimno, mokro i mnóstwo błota. Z tego co zauważyliśmy cześć zawodników zdecydowała się na użycie opon typu intermediat, a część założyła gumy typowo deszczowe. Zobaczymy, czy spowoduje to jakieś przetasowania w czołówce. Nastroje u wszystkich bardzo bojowe.

Reklama

Zapraszamy do śledzenia drugiego etapu Rajdu Elmot. Relacja "na żywo" możliwa jest dzięki współpracy z Autoklubem.

Galeria zdjęć z wczorajszego etapu i wyniki po sobotniej rywalizacji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje