Reklama

Rowery

Proponuję wprowadzić nowy dział np. "Bicykl" w Waszym portalu odnośnie rowerów. Chciałbym, aby zamieszczane tam były informacje odnośnie: sportów rowerowych, rajdów i turystyce związanej z rowerami; szlaki rowerowe w Polsce i nie tylko; opis rowerów jakie, gdzie i za ile najlepiej kupić; akcesoria rowerowe itp.;

Temat ten podejrzewam, że znalazł by również wielu sympatyków jak i amatorów jazdy rowerowej, którzy chcieliby rozpocząć profesjonalną jazdę dwukołowcem w odpowiednim terenie i na odpowiednio interesujących szlakach. Mam nadzieję, że kiedyś pojawi się taki dział i wierzę w to, że taki portal jak INTERIA bierze wszystkie propozycje pod uwagę. W końcu jesteście najlepsi w Polsce i ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do funcjonowania Waszej strony:) Tak trzymać!

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy